8 thoughts on “Vill vi ha islamismen i Europa

  1. S MP V och C vill ha det
    C har en radikal rasist muslim som är Partiets ordföranden och är medlem i turkiska MHP som även kallad dem Gråa Vargarna. Deras mål är att utrota Kristendomen med alla medel. C kvinnorna ville ha honom.

    12
  2. Läs koranen så förstår varje normalt fungerande person att detta vansinne som koranen förespråkar, inte skall finnas någonstans i världens länder i dag.

    21
  3. Våra tidigare regeringar som ”bakbands” av MP ville det, de har målmedvetet främjat islamismen och aggressivt bekämpat alla som var emot.

    15
  4. Dom kvinnor som vill ha islam i Europa måste vara självmordsbenägna.
    Undra om dom läst på lite om koranen ?
    Islam är världens sjukaste och farligaste religion garanterat.
    Islam bör förbjudas i icke muslimska länder.
    Fråga en muslim om det går bra att bygga en kyrka för kristna och läsa bibeln i ett muslimskt land.
    Då blir det nackskott eller livstids fängelse så fungerar dessa dårar.

    27
  5. Vill vi ha islamismen i Europa?
    Allt fler i Sverige vill ha det och som tycker att Islam är den enda rätta ideologin,
    …i Helsingborg t.ex. tycker den muslimska Wakf-församlingen att framförallt ungdomar har ”felaktiga ideologier”, och skriver på sin hemsida att det finns ett stort behov av att Islam representeras med en muslimsk knutpunkt, och som därför beslutat att bygga en ny moské i Helsingborg.
    https://www.helsingborgsmoske.se/wakf

    28
    1

KommenteraAvbryt svar