Man skjuten till döds i Malmö

INVANDRARVÅLD. En man i 25-årsåldern har skjutits till döds i Malmö. Mannen hittades skottskadad utomhus strax efter klockan två på natten, och dog senare på sjukhus, enligt polisen.

Polisen har ingen misstänkt för skjutningen, men säger att man gjort vissa tekniska fynd.

7 thoughts on “Man skjuten till döds i Malmö

  1. Var ett fint område då jag gick i skolan där på 70-talet. Bra lärare. Inga invandrare bodde på Söderkulla.
    Nu håller detta område på bli ett nytt ghetto. Allt skapat genom massinvandring. Söndra och härska kan Socialdemokrater, Miljöpartiet och Vänsterpartiet ha i sitt 1:a maj tåg i stället för arbete åt alla.

  2. Är det en som etablissemanget kallar välfärds räddare som gått hädan blir det troligtvis en vinst för oss skattebetalare på sikt trots utgifter för utredning och lite kringkostnader som en pappkista att lägga personen i.

  3. Spännande säger Mona Sahlin (S), vi har bara midsommar och sådant töntigt, ni mycket mer spännande kulturer…..Öppna era hjärtan säger Fredrik Reinfeldt; Fri rörlighet över våra gränser är viktigt för oss Liberaler säger Björklund; Ytterligare en muslim som mördar en muslim i kriget om knarkmarknaden i Malmö säger Ricke och någon gränskontroll existerar inte, knarket flödar fritt…..

KommenteraAvbryt svar