"Envar har rätt till åsiktsfrihet och yttrandefrihet. Denna rätt innefattar frihet för envar att utan ingripanden hysa åsikter och frihet att söka, mottaga och sprida upplysningar och tankar genom varje slags uttrycksmedel och utan hänsyn till gränser." – FN:s deklaration om de mänskliga rättigheterna, artikel 19
Avislamisera vårt Fosterland. Bort med vansinnet Islam.
Min Schäferhund var snäll mot människor, i synnerhet barn och bet eller attackerade aldrig, men när det gäller sossar så är jag osäker.
”Vi såg det inte komma”
SVD:
Så infiltrerades Socialdemokraterna av Muslimska brödraskapet, ”tillsammans kan muslimer i Sverige lyfta vilket parti som helst till oanade höjder.”
https://www.svd.se/a/MgG4Lm/sa-infiltrerades-socialdemokraterna-av-muslimska-brodraskapet
Fokus:
Länge har S odlat sitt stöd i gruppen, frågan är vart det leder. Den knallröda dominansen bland muslimska väljare är ingen slump. Så byggde Socialdemokraterna sin muslimska väljarbas.
https://www.fokus.se/sticket/sa-byggde-socialdemokraterna-sin-muslimska-valjarbas/
Stämmer så! 👍
Talkande och tyvärr sann.
Så bra , tack!
Dagens ”klockrena” inlägg !!!!