Ramadan Bombathon Dag 18

Fredens religion 

Stöd bloggen

Petterssons blogg drivs ideellt och är reklamfri. Vill du uppmuntra oss och hjälpa till med de kostnader som finns så är du välkommen med ett bidrag!

Sörmlands Sparbank Konto 8257-8 93 341 516-8 (olika banker har olika system), Sparbanken tillhör Swedbank och det femte siffran, 8:an, är speciellt för dem. 

Paypal garanterar att vi eller någon annan obehörig inte kan se dina betalningsuppgifter. Se till höger i datorn och längre ned i mobilen.

Du kan även SWISHA till 0760 858 480 

IBAN: SWEDSESS SE1580000825780933415168

2 thoughts on “Ramadan Bombathon Dag 18

  1. Ja röstar Svenska folket på den ljugande regeringens budskap
    så har dom fan ta mig inte anledning att gnälla när
    nya invasioner av Mena folk tar fart igen? Så slit er från
    fördumningsprogrammen på TV kanalerna idag, och gå
    och rösta imorgon, på allt utom Regeringens förslag, för
    röstar du på dem, röstar då För landets undergång!

    Glöm inte hur dom behandlar Sveriges gamla, tro inte
    att dom kommer att få det bättre med fler bidragsturister!

  2. Handboken i mord, absolut könsdiskriminering och grova sexbrott följs av lärjungarna. Mona Sahlin inplanterade motsats till Svea Rikes Lag till ”Björns” trädgård vid oMedborgarplatsen. Det förstår t.o.m. barn att Brotts-, Äktenskaps-, Ärvda-, och Föräldrabalk förkastas av omskurna nya adeln.

KommenteraAvbryt svar