Dystra utsikter för Sverige och andra länder i Europa som tagit in stora mängder muslimer och svarta! Sverige kommer upp ungefär vid 7 minuter. Landet blir farligare och fattigare.

Dystra utsikter för Sverige och andra länder i Europa som tagit in stora mängder muslimer och svarta! Sverige kommer upp ungefär vid 7 minuter. Landet blir farligare och fattigare.
Och nu ska det vara både en manlig och en kvinnlig lucia i fjolllandet Sverige !
Det är naturligtvis inga riktiga grabbar som frivilligt går i vit särk och med en ljuskrona på huvudet längst fram i ett luciatåg, de måste sakna något i livet.
Sverige har idag sjunkit så lågt att de människor som arbetat i 50 år och varit med och byggt landet till vad det en gång var, nämligen en välfärdsstat, inte längre har rätt till hjälp från sos när dom är i behov av det efter att dom blivit pensionärer. Men de arbetsskygga brottslingar som AB Reinfeldt & Löven importerar hit har rätt till hjälp från dag ett när dom kommer hit
Var blev nu alla dem av som brukar möta upp en annan grupp människor när dessa delar ut flygblad.
Man brukar till och med bruka våld mot dem samtidigt som man skriker inga rasister på våra gator.
Vart tog alla små antifascister vägen?
Ja man få verkligen skämmas hur Sverige har blivit. Det finns ingen hejd på hur tokigt det har blivit. Hoppas våra zombies till medmänniskor vaknar till liv innan valet 2018.
Jag skäms över Sverige och plågas av hur landet till stora delar är förstört och skändat.
Än värre är det att se alla svenskar som välkomnar avvecklingen av vårt land.
Jag hoppas de får igen det i slutändan och det med besked.
Ja man undrar var dessa s.k. Svenskar skall vända sig den dagen det inte finns en en läkare som talar Svenska, en enda lärare som vet vad yrket innebär, en enda brandman som är villig att offra livet för att släcka en bilbrand eller en enda polis som vågar bekämpa brott i detta land???????
”Förr var Sverige en trygghet för judar som flydde från förintelsen, nu är samma judar åter rädda för sina grannar, tack vare svenska regeringens beslut att släppa in ett folk som hatar judar.”
Så sant. Men, dessa MENA-individer hatar ju inte bara judar, utan alla västerlänningar.
”Borta är de blonda kvinnorna på gatorna i delar av Malmö, nu är det bara täckta kvinnor.”
”- Men, varför är det ingen som reagerar mot detta?
– De blir direkt kallade rasister.”
”De nativa flyttar till andra områden där det inte är några invandrare, och väl där säger de att det är jättebra med multikultur…”
Många kloka ord, får vi se detta citeras i SVT?
Knappast…
Bra skrivet! Det måste bli ändring på det här.
det är precis detta som planerats av Globalist Banksters för Europa/Sverige nämligen att köra regionen i botten. Det här står bla i FN (un) med det sk folkutbytet-projektet för en åldrande(?) befolkning i Europa och att vi inte klarar oss(?) utan U-landsinvasionen. Det är alltså FN+EU-kommissionen so driver på det här.
FN har räknat på att Sverige är på U-landsnivå ca 2030 🙂 vilket visar på att de medvetet trycker ner oss i fattigdom. Svenska politiker kryper tyvärr för den inbillade överhögheten som FN/EU-kommisionen.
Senaste vansinnet har jag inte hört ett ord om i Absurdistan.
I förra veckan möttes försvars och inrikesministrar i Bryssel.Där beslutade Sverige att deltaga i en EU-arme,som lär kosta c:a 50 miljarder SEK.Tysklands Merkel skall som vanligt var Führer i denna löjliga militärsammanslutning.
F.d. Östländerna tackade tillsammans med Danmark ,nej till deltagande.Men eftersom inget nämndes om Absurdistan,nickade troligen dessa mähä ja till skiten !