ISLAM. ”Moderata” muslimer som bor i Amerika säger att människor som gör narr av profeten Muhammed förtjänar att dödas och att sharialagar gäller framför andra lagar.
https://twitter.com/OnlineMagazin/status/778624259082031104
-Pettersson inser att profeten och hans dyrkare är allvarliga saker och inget att skoja om…
”Allah skapade inte människan för att han skulle ha kul. Syftet med skapelsen var för mänskligheten att sättas på prov genom umbäranden och bön. En islamisk regim måste vara allvarlig på varje område. Det finns inga skämt i Islam. Det finns ingen humor i Islam. Det finns inget roligt i Islam. Det kan inte vara skoj och glädje i det som är allvarligt.”
Ayatollah Khomeini, 1979
Muhammed som gris
Malmö i nutid
Muhammed

Omröstning från Norge – alla muslimer är islamister:
ALL MUSLIMS BELIEVE MURDER IS OK INCLUDING MODERATE MUSLIMS!
Vilken gud relaterar den siste mannen till naer han saeger Oh my God menar han allah? daa raecker det med att saega allah och eftersom det bara finns en gud saa behoever han ej saega my allah men menar han naagon annan gud aen allah saa har han just avsloejat sig som polyteist och aer fet den judiska eller kristna guden saa har han begaatt blasphemi och yaenke vi som muslimerna saa foertjaenar han att doedas.
Peddofeten menar ni?
Ja man får inte driva med henne.
…. och Baracktrema Obamai klappar händerna, stolt över sina moderata muslimer ……
Mobarack Osama.
Muslimer är muslimer och islam är islam. På den bogen är det.
”Släpp in räven i hönshuset” ”vargen i fårhagen” och resultatet blir som förväntat !
London har gjort misstaget……..kan vi lära oss ?
http://www.express.co.uk/news/uk/713144/Sadiq-Khan-terror-attack-London-part-living-big-city-manhattan-north-america-brexit-tour
http://www.barenakedislam.com/wp-content/uploads/2013/01/pig-laughing.gif
Grisarna är glada, för de slipper bli halshuggna.
Dom där humorbefriade mussarna kan ta sina profeter och stoppa upp i ändalykten.
Vad väntar vi på?