8 thoughts on “Det muhammedanska dilemmat

    • De tre damerna med niqab är MILJÖPARTIETS Åsa Romson, f.d. Vänsterpartiets ordförande och numera FEMINISTISKT INITIATIVS ledare Gudrun Schyman samt SOCIALDEMOKRATEN Veronica Palm…..
      Bär inte en kvinna niqab i Iran eller Saudi Arabia som har koranen och sharia som lag och grundlag kan de bli dömda till spöstraff och det finns det damer där som avlidit av. HUR FAN KAN DE KALLA SIG FEMINISTER ?! FULLSTÄNDIGT IMBECILLA OCH OKUNNIGA INDIVIDER DESSA TRE!!!

  1. Av rädsla för våldsamheter diskuteras inte islam av politiker och journalister, en löjlig teckning på pedofeten leder till terror och mord, se konstnären Lars Vilks.
    Satanssekten drar sig inte för någonting, islam är en totalitär ideologi inlindad med litet religion och är inte kompatibel med ett civiliserat samhälle. Nazismen är förbjuden och det kommer att bli nödvändigt att förbjuda satanssekten islam/koranen i sinom tid.
    Mänskligheten kommer inte att överleva om dessa ges fritt spelrum att förstöra vår demokrati och mänskliga rättigheter i Europa. De hotar och ställer krav och våra politiker viker ner sig, detta kommer att leda till samma typ av samhälle som de kommer ifrån, krig och kaos!
    Sverige lockar dessa grupper med gratis livstidsförsörjning via Försäkringskassan – detta håller ett tag till så länge det går att låna stora summor!
    Så småningom går vi samma väg som Titanic….!

KommenteraAvbryt svar