Mer Muhammedanska RitualMord

En ny muhammedansk reklamvideo, denna gång från de ”fredliga och humana” i Jemen. De entusiastiska muslimerna i Jemen vill naturligtvis  inte vara sämre än deras trosfränder i Syrien, Irak och Libyen utan man producerar denna video för att visa hur duktig man är att mörda andra anhängare av samma ”fredliga och humana”.

Förutom den muhammedanska specialiteten att skära huvudet av folk man ogillar, så visar man upp tre andra mordmetoder. Åtminstone två av dem får väl betecknas som nya i sammanhanget.

I slutat av videon visar man också upp fyra ”allah aukbar” självmordsbombningar.

våran!

FjärranÖsternRedaktören konstaterar att dessa muhammedaners värdegrund verkar vara något skild från vår.

4 thoughts on “Mer Muhammedanska RitualMord

    • Så här ser vår nya stads religion ut. Hoppas immanen Röven ser detta, gärna tillsammans med Mona Muslim. Uppfinnings rikedomen när det gäller mord verkar aldrig ta slut. FY FAN för denna humana religion. Jag tror att vi är många som ser ett nytt världskrig i horisonten och det p.g.a denna mordiska religion

KommenteraAvbryt svar