”Svenska” jihadister hyllar terrormorden i Paris

Här är en som tydligen inte läser Petterssons och andra alternativa medier

Vilka beror det på att vi förlorat tid? Alternativa media eller PK:s hatmedia?

8 thoughts on “”Svenska” jihadister hyllar terrormorden i Paris

  1. I första hand frihetsberövas och kontroll om dubbla medborgarskap! Vid dubbelt medborgarskap utvisning på livstid!

    PK;are sluta bete er som lallande idioter, dags att sätta hårt mot hårt!

    Tänker på Monas sista försök med telefonlinje mot extremism! Hörde på SVT att samtalens frågeställningar mest handlade om, om det verkligen var möjligt att stopp extremisterna med telefonsamtal? Tråkigt att vi aldrig kommer att få svar på den frågan!

    Vem råkar illa ut nästa gång en invällande våldsverkare får för sig att utöva lite jihad? Du, jag dina nära och kära, vänner och bekanta, mina nära och kära, vänner och bekanta? Ingen vet! Allting beror på var vi befinner oss vid tidpunkten för nästa terroristattack!

  2. Ja det behövs en fet spark i arslet på alla PK lallare
    för att dom ska vakna upp från drömmarna att det är
    bra att alla gränser öppnas och att alla människor
    blandas med både terrorister, kvinnomisshandlare
    och annat löst folk!

  3. Det är bara att maila deras namn och facebook sidor till amerikanerna och israelerna. De vet hur en slipsten ska dras. De har stake medan svenska polisen och det som kallas säpo hittar inte sin gylf mitt på ljusa dan.

  4. Och för att förhindra radikalisering och terror i Sverige ska SÄPO nu sätta in extra resurser för att kartlägga alla som bl a kommenterar här på Pettersson… ?! Eller exakt vilka osynliga farliga hämndlystna ”extremister” tänkte regeringen på när de gav polisen nya direktiv och extra pengar igår…?

  5. Det finns väl ingen grupp invandrare som premieras så mycket som dom som tillhör islam,så det är väl inte så konstigt att många inte velat tala om verkligheten.

  6. Oj oj har det hänt nåt, kan det bli fara o färde för oss svenskar som är så snälla och skänker bort allt vi äger och har. Stabilitet, välfärd, tillit. Inte kan de elaka terroristerna hota oss. Vakna upp, skall din dotter bli våldtagen, din vänner bli sprängda eller nåt annat spännande mångkulturellt inträffa innan du skall fatta att detta är som pesten. Går inte att stoppa med glada tillrop utan det kräver insatser av ett helt annat slag.
    Leve yttrandefriheten!

KommenteraAvbryt svar