Hade inte en aning

CNN intervju  med en studiekamrat till Mohammad Abdulazeez som igår mördade fyra marinsoldater i USA.

Fallet visar på ett tydligt sätt hur svårt det är att förutse vilka som kommer att drabbas av PMM, den Plötsliga Muhammedanska Mordlystnaden. En glad och trevlig ung man som det plötsligt slår slint i huvudet på och blir massmördare av ”religiösa” skäl.

13 thoughts on “Hade inte en aning

  1. Jag hade inte en aning om att bloggen skulle vara så lugn ikväll ,ingen Lena, ingen Mimi och inte heller den välformulerade mannen.
    Så jag drar också, åtminstone för en stund. Det kan ju komma någon välformulerad kommentar om Adam Tensta,

  2. CNN vanhedrar de mördade soldaterna och deras familjer med detta idolporträtt!!! SKÄMS CNN, FYRFALT SKÄMS!!!
    Man borde visa bilder på flaggan på halv stång och bilder på de OSKYLDIGT MÖRDADE!!!
    Givetvis ska islam pekas ut som skyldig och ett porträtt på mördaren med ditritade HORN PÅ HUVUDET RÄCKER!!
    FY FAN VAD ÄR USA PÅ VÄG!!!

  3. Ja och namn och bild på den Svensk som suttit i
    fängsligt förvar för flera våldtäkter i Umeå. Har
    gammelmedia visat trynet på dom 8 Somalier som
    gruppvåldtog en Svensk kvinna på Båten till Finland?
    Inte, och där har vi förklaringen till varför gammelmedia
    avskyr Social media, som gör det jobb som dom själva
    ska göra.

    • Tony ,Tja inte jag , jag vill inte sitta och kolla på mördare och våldsmän och andra brottslingar vareviga dag, jag är nöjd om polisen fångar dem.

  4. SVT rapporterar dådet naturligtvis inte ett ord om vem mördaren är, i samma sändning rapporteras om en vit amerikansk mördare från Colorado med namn och bild. Sakligt och opartiskt så det ryker om det.

  5. Det är tyst om detta i spypåsarna exp och ab.

    Det är inte så konstigt.

    Det är:
    Han-var-en-så-snäll-artig-trevlig-ung-muslim-vem-kunde-tro-det dax

    Men det visste vi här på bloggen!

  6. Han var en MMA-fighter och innan dess brottades han och tävlade. Han var elingenjör och hade pengar och var populär. Han växte upp som medelklass men är troende muslim. Utanförskap ( vänsterns mantra) fanns inte ens i hans liv. Anledningen är klar och tydlig, det är för mkt islam helt enkelt.

KommenteraAvbryt svar