Muslimska mördare !

Representanter för den ”fredliga” religionen misshamdlar till döds 2 yngre män som dom anklagar för att vara homosexuella!

FjärranÖsternRedaktionen säger: man vet aldrig hur galen en muslim kan bli när han tutats i för mycket skit från koranen

6 thoughts on “Muslimska mördare !

  1. Jag kan inte riktigt ta in det här.
    Varför gör de så här?
    Skapar de ett samhälle de verkligen trivs i?
    Saknar de helt empati?
    Är det här en läggning?

  2. Jag tror att deras uppförande är så grymt att vi inte kan ta in det. Vad är det med dessa människor som gör att de uppnår tillfredsställelse av att plåga sin medmänniska. Så sjukt.

  3. Det är just sånt här jag menar,varför reagerar inte svenska likasinnade på vad som händer deras fränder i den muslimska världen.
    De brukar ju inte vara så tystlåtna annars.

  4. minsynpasaken – Sverige, Europa, världen – Jag är en 45-årig man som startat en blogg för att på detta sätt kunna dela mina åsikter om frågor som berör mig starkt - och just nu är det invandring, mångkultur, integrationsfrågor, frågor om lag och rätt, politik och om det samhälle vi lever i. Förhoppningsvis får jag någon/några läsare. Du kan nå mig på e-postadressen nissenissesson@ymail.com
    Christian skriver:

    Snart i en stad nära dig…

KommenteraAvbryt svar