FjärranÖsternRedaktionen
En norsk grupp som heter ”Stoppa islamiseringen av Norge” (Sian) har fördubblat antalet medlemar de senaste två åren.
, ”Vi har en skyldighet att i vårt land att bevara våra kristna värderingar och inte minst att skydda våra barn mot de fruktansvärda, onda krafter Islam.”
Titta på denna video snutt om en liten lessen norrman som utsatts för ”multikulturen”

Kan bara instämma med dig Kurtrune, men föräldrarna hade väl gångavstånd till sina fina arbeten.Ett enda barn och de kan inte klara av det föräldraskapet ens. Troligen för att de är PK, och rädda för att bli mobbade om de flyttar.
De har ju för h*lv*t* med största sannolikhet råd att flytta, även om jag vet att det är dyrt med bostäder i Norge och då särskilt i Oslo. Omgivningarna var ju inte ens barnvänliga. Det var en stenstad, vilka vi förknippar med sossarnas miljonprojekt från 1965-1975.
vi skulle kalla miljon
Bland det värsta jag sett, har två egna barn och skulle aldrig utsätta dem för det som de där tokarna gör.
Varför gör de inget när de nu har upptäckt hur illa deras barn har det?
Är de så egoistiska att de hellre kan köpa en billig ”svart” kaffe på cafeet istället för att deras enda barn ska få en bra uppväxt tillsammans med andra barn som vill leka med honom?
Har de inga moders/faderskänslor?
Jag är pappa och jag får hålla inne tårarna när jag ser hur ledsen, ensam och osäker den lille pojken är.
Hoppas verkligen pojken tar avstånd till sina föräldrar när han har växt upp och verkligen visar hur illa de gjort honom!