Felaktig info rättas

I inlägget ”Muslim misshandlar ett par som pussas” hade vi den felaktiga uppgiften att det var en muhammedan från Malaysia som anhållits för överfall på ett par som pussades någonstans i Rom. Rätt uppgift är att det var en muhammedan från Mali som anhölls!

Rätt uppgift: TheSun

9 thoughts on “Felaktig info rättas

  1. Hur kan man ens komma på tanken att göra ett sådant uttalande i samband med sexuella trakasserier? Känns att den typen av uttalanden kommer från personer med någon form av neuropsykiatrisk funktionsnedsättning.
    Tänk dessutom på alla muslimer som blev kränkta av det uttalandet eftersom SD är rena dödsnazistrasistsekten enligt Henrik Arnstad.

  2. Hannah Vigh väljer hellre för sin dotter en koranskola än SD!
    Det rapporterar Fria Tider.

    Man kan undra
    – Vad har en person med så mycket förkärlek för pedofilsekten islam och så mycket hat mot SD i partiet att göra?
    – Hur kunde en sådan politiskt omogen person uppnå en så hög position som riksdagsledamot för partiet?!

    • Hur kan man ens komma på tanken att göra ett sådant uttalande i samband med sexuella trakasserier? Känns att den typen av uttalanden kommer från personer med någon form av neuropsykiatrisk funktionsnedsättning.
      Tänk dessutom på alla muslimer som blev kränkta av det uttalandet eftersom SD är rena dödsnazistrasistsekten enligt Henrik Arnstad.

  3. En muslim som själv aldrig upplevt äkta kärlek, blir självklar ”skogstokig” när han ser hur trevligt förälskade par kan ha det.

KommenteraAvbryt svar