7 thoughts on “Londonistan 2035

  1. Frågan är om inte Sverige kommer att se likadant ut, kanske fortare än England, för i
    England brukar dom vakna till i elfte timmen , men i Sverige är där många,( ja jävligt)
    många som sover fortfarande trots att där bara är några månader kvar till val??

    15
  2. VEM SIOPPAR ISLAMISERINGEN??

    Att en S-regerings skulle göra det kan vi glömma. MP+V+C har alldeles för många naiva verklighetsförnekande medlemmar och väljare

    19
    2
  3. Ja, våra svenska städer kommer en efter en att bli muslimskt dominerad, det är bara en fråga om tid,och den är kort.

    26
    1
    • Dags att agera fort så inte Sverige riskerar att redan 2028 omvandlas till kalifatet Muppistan tack vare att dessa inavlade kamelrunkande islamister sprider sig fort i alla svenska städer .

  4. Med tanke på hur många svenska skolbarn som var frånvarande under ”Eid” är detta verklighet inom ett par generationer.

    36
    2
    • Vanligaste pojknamn på nyfödda i Storbritannien är redan Muhammad så det krävs nog inte ens ett par generationer. Snart har vi alltså en muslimsk kärnvapennation i Europa.

      Trump vill inte att Iran, en muslimsk nation, ska bli en kärnvapennation, men att en kärnvapennation blir muslimsk går ju bra tydligen.

      32
      2

Kommentera