Från de ”fredliga och humana” i Iran, kommer denna video, som visar hur man hoppas kunna mörda Trump, Pompeo och Netanyahu i Vita huset.
Iranska Fars News Agency har sänt ut en kort video, med titeln “Severe Revenge”, som dramatiserade ett iransk mord på USA: s president Trump. I videon ses iranska terrorister planera hämnd för dödandet av Qasem Soleimani. De studerar möjliga mål, USA: s president Trump står i spetsen och den israeliska premiärministern Netanyahu, statssekreterare Pompeo, Saudiska kronprins Bin Salman och Masoud Rajavi, före detta ledare för Mujahedeen-e-Khalq är i botten . De iranska terroristerna säger” att de ”går efter den stora fisken”, och en av dem säger: ”Vi borde rikta in deras huvud.” I videon sprängs Capitol Hill och sedan stormar de iranska styrkorna Vita huset och skjuter President Trump, statssekreterare Pompeo och premierminister Netnayhu, bland andra, ligger död på Vita husets golv. Irans högsta ledare Ayatollah Ali Khameneis röst hörs i bakgrunden och säger: ”Hård hämnd väntar på de brottslingar vars smutsiga händer är smutsiga av hans blod.”
Ann Linde hejar väl på
Gå förbi valfritt fik i något köpcentrum i Sverigeistan och killarna från filmen sitter där om dagarna och blänger!
Ser lovande ut!
Har det någonsin i historien gjorts en liknande video där kristna,judar,buddister eller hinduister visar en propagandafilm på hur man mördar människor i Guds namn ? Skulle inte tro det.Den här ”fredliga och humana” sekten däremot älskar att föreviga sina mördarraider.Det här välkomnar den Svenska statskyrkan med öppna armar med motiveringen att vi har religionsfrihet ! Ja,dom lär väl vakna men då är det förmodligen för sent.Naiviteten och godtrogenheten har blivit ett signum för vårt land.
Önskedrömmar, men på andra sidan vem skulle ha trodd på attacken mot Twin Towers i New York 20/11.
Nej detta skulle jag inte kalla propagandafilm, däremot en skrattretande komedi för den var riktigt rolig på så sett att araberna verkligen tror på sig själva …sicken fantasi dom har idioterna