INVANDRARVÅLD. Männen trängde sig in i den sovande kvinnans lägenhet. Genom att hota henne till livet och ta stryptag tvingade de kvinnan till att ha sex. Nu väcks åtal för det grova överfallet.
Det var den 18 mars i år som två män tog sig in i en lägenhet på Borgmästaregården i Malmö. Utöver att hota kvinnan med en pistol och ta stryptag ska männen även ha slagit kvinnan i magen och dragit i hennes fötter. Kvinnan ska ha blivit tvingad till flera samlag och oralsex.
Nu åtalas två män, 23 och 16 år gamla. Båda två nekar till brott och hävdar att kvinnan haft sex frivilligt.
-Pettersson säger att det inte är så mycket att orda om. Beväpnade 16-åringar har alltid trängt sig in och våldtagit kvinnor, det är bara anmälningsbenägenheten som ökat…
Jag slutar aldrig att bli imponerad av svenska politiker. De tänker på allt!
Det har ju varit allmänt känt att kvinnorna i västvärlden har känt sig osäkra och värdelösa. Särskilt utsatta är de som inte hittat någon kärlek pga någon fysisk defekt eller att de bara är fula. Om det nu så är fakta eller bara deras egen inbillning.
Numera behöver en kvinna som tvivlar på sin attraktionskraft bara behöva gå ut på någon festival eller en något sämre belyst del av en stad nästan var som helst i Sverige – och vips – så har hon fått bekräftelse i form av en våldtäkt. Och så glad hon måste bli! Äntligen vet hon att hon duger till och det hon har innanför trosorna är eftertraktad av någon. Och lika trevligt är det för denne unge (våldtäkts)man som hittills bara fått idka könsumgänge med åsnor och får och som nu får rent av våldta en otrogen hora.
Snacka om att politikerna ordnar det bra för er.
Finfint!
Svenska folket har ju röstat för det här. Det behövs röras om rejält i grytan istället för som vanligt S och Alliansen om vartannat mandatperiod efter mandatperiod. SD 51% eller fortsatt feta problem.
Visst var det en hederssak att läma över landet i bättre skick till efterkommande generation, det är nu brutit.
http://iotakt.se/det-standigt-graare-haret/
SVIN! Om alliansen lägger en gemensam budget nästa höst får SD välja mellan den och den rödgröna. Något däri mellan lär inte finnas om inte SD får 51% förstås. Men vem tror det? Trevlig Helg mina vänner!
Riksdagen har länge jobbat intensivt och målmedvetet, för att öka civila människors utsatthet av kriminella invandrande bidragsturister. Jag bävar för den långa väntan till nytt val.