STORBRITANNIEN. En 17-årig flicka blev utnyttjad och våldtagen av upp till 30 asiatiska män. Asiatiska i detta sammanhang är oftast muslimska pakistanier.Två av våldtäktsmännen var far och son, med sonen ”uppträdande” i skoluniform. Våldtäkten pågick i sex timmar och är bara ett av många liknande fall.
En rapport talar om upp till 35 offer från i huvudsak muslimska grupper, men även romer, kurder och män från öststaterna är representerade.
Rapporten ger myndigheterna ger kraftig kritik för att sopa problemen under mattan och hävdar att de döljer att det finns en trend med pakistanska män som ger sig på vita flickor.
Polis, åklagare och socialarbetare måste kunna ta upp frågan utan rädsla för att anklagas för rasism sade rapporten men varnar även för att det inte finns någon enkel koppling mellan ras och sexuellt utnyttjande av barn och unga.
Vidare påstås att en ”brist på professionell nyfikenhet bar ansvaret och visade en skrämmande brist på att se konsekvenserna av deras likgiltighet för lidandet för utsatta barn”.
– Pettersson ser att Daily Mail inte drar sig för att visa namn och bilder på förövarna…

Stackars tjej!
Om inte det som bilderna visar är djup inavel, då finns inte detta begrepp.
Vem orkar kommentera skiten. Det alldeles för mycket. Man är totalt övermätt. Det kväljer en, detta fördärvade samhälle. Vart är vi egentligen på väg. Suck.
Våldtäkter är ju okay, särskilt om det ligger i linje med kulturella yttringar. Vad feminismen måste fokusera på är fler kvinnor i bolagsstyrelserna, det är feminism. Eller hur Gudrun..
Våldtäktsmannen längst ner till vänster (Renato Balog) är med all sannolikhet ett så kallat ”mikrohuvud” eller råttbarn, Vilket är ett resultat av inavel. Mycket vanligt i t.ex. Pakistan
http://www.aftonbladet.se/nyheter/article11477061.ab
Excellent Nickname! 🙂
Frågan är om inte alla dessa är avkommor av inavel?
Vilka frånstötande nunor!
Finns dessvärre fler, http://www.deredactie.be/cm/vrtnieuws.english/News/140221_arresttaxidriver
Inaveln personifierad.