10 thoughts on “Dagens

  1. Förbjud dubbla medborgarskap! Släng ut alla från Riksdagen som inte jobbar för Sveriges och svenska folkets bästa. Sverige är och ska alltid vara haram. Alla muslimer som vistas i Sverige kommer att hamna i Jahannam, för evigt tid.

  2. Vi har sett det hur många gånger som helst att utlänningarna gynnar sig själva, sina landsmän och sina hemländer. Dom skiter i oss lättlurade svenskar. Stryk utlänningarna på listan nästa gång det är val.

    30
    • Exakt så, många av dessa dysfunktionella kulturer bygger på att luras och vinna egna fördelar, kan de då lurar den naive och sovande svensken så är det dubbel vinst.

      19
  3. Dags för arga Maggan att börja använda sitt huckle för att behaga Islamisten.

    27
  4. Arga Andersson (S) och islamismen, två sidor av samma mynt.

    Ondskan alskar ondskan

    45
    2
  5. Ganska läskigt egentligen.
    Tystnaden i gammelmedia säger en del om det Demokratiska tillståndet i Sverige .

    57
    1
  6. ”Framtidspartiet”……..Stämmer bra det. Partiet som skjuter det mesta Framför sig. Evighetslånga Utredningar, Beslutsvånda, Förtjänst lite längre Fram, Bak-o-Fram-politik. Framtiden har såzzarna skänkt bort till de islamistiska terrorister som de lovat att aldrig kritisera.

    56
    1

Kommentera