Vit brittisk flicka hölls fången av muslimskt gäng i 12 år och tvingades genomföra åtta aborter

SLAVERI. Det är inte bara islamska statens terrorister som ägnar sig åt slavhandel, det förekommer i andra muslimska kretsar också. Sarah blev bortförd som en tonåring från sin lokala parkeringsplats och hölls fängslad i tolv år. Hon utsattes för upprepade våldtäkter, slagen, tvingad till äktenskap och fick genomgå åtta aborter medan polisen inte gjorde något. Polisstyrkorna var mer oroliga för att de skulle bli kallade rasister än att skydda de barn som de lovade när de svor poliseden.

 

Här är de dömda vid ett liknande fall i Rotherham, norra England.

Sarah är en vit engelsk tjej och som 15-årig studerade hon på college och hoppades läsa till barnmorska. Sarah hade aldrig ens haft en pojkvän, när hon blev tvungen att gifta sig och blev våldtagna minuter senare av en man som hon bara hade träffat en halvtimme tidigare.

Sarah fängslades och misshandlades i 12 år medan hennes familj bad om polisens hjälp att hitta henne.

Polisen vägrade hjälpa familjen, de anmälde henne inte ens som saknad. Hennes familj fortsatte att söka efter henne på egen hand efter att hon försvann. ”Polisen fortsatte att säga ge det några dagar , hon kommer tillbaka,” säger hennes mamma Janet idag. ”Men hon kom aldrig.”

Sarah blev under fångenskapen tvungen att lära sig koranen på arabiska och hon fick bara tala Urdu och Punjabis pakistanska språk och tvingades gå i muslimska kläder.

Läs vidare i Daily Mails långa detaljerade artikel…

-Pettersson säger att Sarah är kanske det värsta fallet, men hon är bara en av tusentals fall i Storbritannien som till stor del har kunnat på för att polisen var rätta att bli beskyllda för rasism…

Andra gäng och fall på bloggen här…

15 thoughts on “Vit brittisk flicka hölls fången av muslimskt gäng i 12 år och tvingades genomföra åtta aborter

  1. Det finns svenska kvinnor som också råkar ut för detta. I Sverige. Just nu.

  2. Snart kommer vi att få se grooming gäng i Sverige skaka hand med Lövfen…
    Lövfen Gillar speciellt Ensamkommande utländska våldtäcktsmän Extremt Mycke

  3. Är detta verkligen dagens!!!
    – NUtida händelser?? Eller handlar det om 1700-talet??

    Vad händer/har hänt med vårt civiliserade moderna Europa?

  4. Stackars flicka,så fasansfullt att bli kidnappad av de importerade sataniska islamist pedofilgängen.Jag tror inte ett dugg på att brittisk polis sätter nån sorts rädsla för att bli kallad rasister före barns säkerhet och skydd från världens värsta barnaförövare.Min uppfattning är snarare att det är order från högsta ort och deras medlöpare plus grava hot från de importerade pedofilgängen från helvetet.Ett är säkert,helvetet finns här på jorden.
    De som har makten har inte lyft ett finger för att stoppa alla dessa satans pedofilnätverk som kidnappar barn.Man måste fråga sig varför makteliten skyddar dessa djävlar.

  5. Förr om åren varnade man ofta för rymlingar från något mentalsjulhus, trots det hände det mycket sällan något. Nu går tiotusentals sådana och värre lösa hela tiden pga alla sjuka gener som importerats. Ingen varnar för något, men det händer massor! Dagens dårar får nämligen inte medierna varna för.

  6. Ja, och enl. den arbetsskygge ärkekommunisten Jonas, beror alla våldtäkter inte bara på LAS ?!?, utan även på att skattebetalarna inte bekostar våldtäktsgrupperna med tillräckligt många Busskort !!!!!!!!!!!

  7. Som det mesta – ofattbart!

    Vilken obegränsad makt denna religion tycks ha efter som alla viker ner sig i land efter land.

    En skogsbrand utan motsvarighet och brandkåren törs inte ens rycka ut!

  8. Utan en PK-maffia som styr västvärlden så hade vi aldrig haft dessa problem. Dessa brittiska poliser är fegare än den svenska motsvarigheten. Storbrittanien har en gigantisk koloni av muslimer och därför har de förlorat kontrollen.

  9. Maj 6 grader kallare än normalt och det regnar nästan hela tiden!
    Kan inte mamma Malena Ernman nu lugna ner sin panikslagna dotter Greta Thunberg att det ingen global uppvärmning är på gång och skogarna inte brinner om inte muhammedanska terrorister, militanta klimatalarmister och andra galningar tänder på!

Kommentera