Rudi Giuliani sågar Obama o Hillary jäms med fotknölarna

Rudi Giuliani som var Borgmästare i New York under den av muhammedaner utförda 9/11 attacken är i denna video mycket kritisk till Obama och Hillary Clintons ageranden. Speciellt deras slapphet och korkade aggerande mot de mer entusiastiska muslimerna.

 

8 thoughts on “Rudi Giuliani sågar Obama o Hillary jäms med fotknölarna

  1. Jäms med fotknölarna heter det. Eftersom det är i rubriken det står så är det viktigare att det är helt rätt än annars. Du kan väl ta bort (t), men det kan inte jag. Jag har ingen befogenhet, men det har väl du. Om inte du har befogenhet heller så får du fråga Pettersson om du kan få ökad befogenhet. Det syns så väl i rubriken.

  2. Rudi Giuliani gör en mycket bra analys av kampen mot islam och ISIS, han varnar SÄRSKILT FÖR INVANDRING FRÅN SYRIEN!!!
    Svitsaren Stefan Löven borde lyssna på Rudi!!!

Kommentera