Rudi Giuliani som var Borgmästare i New York under den av muhammedaner utförda 9/11 attacken är i denna video mycket kritisk till Obama och Hillary Clintons ageranden. Speciellt deras slapphet och korkade aggerande mot de mer entusiastiska muslimerna.
Det är ju tur att det finns fria medier, titta här ………….
https://pbs.twimg.com/media/ClQDMpbWYAA28Ch.jpg:large
Jäms med fotknölarna heter det. Eftersom det är i rubriken det står så är det viktigare att det är helt rätt än annars. Du kan väl ta bort (t), men det kan inte jag. Jag har ingen befogenhet, men det har väl du. Om inte du har befogenhet heller så får du fråga Pettersson om du kan få ökad befogenhet. Det syns så väl i rubriken.
he forgot to mention that ISIS was made by US at the first place
För 1400 år sedan skar Muhammed huvudet av 600 judar i Medina, dvs ungefär år 600, det kallades inte ISIS då utan islam men det är samma sak….-då var inte USA bildat….
Islam existed for 1400 years but extremists took power exactly when US supported them. Listen to this: https://www.youtube.com/watch?v=o6kdi1UXxhY
http://pbs.twimg.com/media/CkqOv7LXAAA7nG7.jpg
Rudi Giuliani gör en mycket bra analys av kampen mot islam och ISIS, han varnar SÄRSKILT FÖR INVANDRING FRÅN SYRIEN!!!
Svitsaren Stefan Löven borde lyssna på Rudi!!!
http://pbs.twimg.com/media/ClBdSZgWQAA-rkL.jpg