Donald T om Guantanamo Bay, lägret på Kuba för entusiastiska muhammedaner.
Stäng det inte, vi skall fylla på det istället!
Donald T om Guantanamo Bay, lägret på Kuba för entusiastiska muhammedaner.
Stäng det inte, vi skall fylla på det istället!
Läste just på ARD-text kring den folkomröstning,där Ungern låter sin medborgare ge sin syn på,om EU skall få tvinga in ”asylanter” i de olika medlemsländerna.
Texten vid omröstningen lyder översatt och skall besvaras,med ett ja eller nej:
”Vill ni att EU-beslutet om tvångsinplacering av icke ungerska medborgare gäller,även utan ett ungerskt parlamentariskt politiskt beslut” ?
Själv ser jag det som en självklarhet,att varje land skall bestämma över sin egen framtid.Kanske kommer en majoritet av ungrarna att tycka samma ?
OT :
Upptäckte inte förrän idag att DM hade uppmärksammat Sverige återigen,
Med stor sorg så valsar landet nu runt i västvärlden som ett driftkucko, hur kan vi bara acceptera, ut med både liberalerna och deras skötebarn mussarna !
http://www.dailymail.co.uk/news/article-3458702/Necrophilia-incest-legal-says-Swedish-Liberal-party-youth-wing-accused-laughable-nitwits-party-senior.html
Wallström, Löven är stollar, bra att Sverige framställs som DRIFTKUCKO….-detta är STORMAKTENS värsta dårar, lägg till Åsa Romson så är det ett helt dårhus!!!
Donald Trump – EN HJÄLTE – han kommer att ta itu med ISIS problemet så som det måste lösas: det handlar om slutgiltig förvaring av ett gäng muslimer som inte ska vistas bland vanliga människor!!