10 thoughts on “Kulturberikning i Tyskland

  1. Det var någon som spekulerade i att varken Merkel eller Löfven har barn så de skiter i vad det blir av länderna.

  2. EU parlamentet tar inte sitt ansvar och Merkel i Tyskland är drivande i att importera så mycket slödder som möjligt. Vad tillför dessa unga muslimska män ? Europa lider dessutom av massarbetslöshet och ändå släpps dessa in med en ideologi värre än nazismen. Under ww2 mördades miljoner människor med nazismen som ideologi, vilken påminner mycket om islam. Islam betyder dock bara ett hejdlöst mördade och ingen utveckling av ett samhälle. Löven har solat sig i stjärnglansen från Merkel och han tycker att han är en stor statsman den lilla svetsaren.
    BÅDA ÄR STORA NOLLOR och det är bra på sikt ju fler som följer Ungerns exempel och säger ifrån. Dessa araber/afrikaner har ingen framtid i Europa, det kommer att bli inbördeskrig om det inte blir stopp på massinvandringen till Europa.
    Vi måste alla bidra med det lilla vi kan för att påverka utvecklingen, den går åt helt fel håll, de här råttorna ska vara i de kloaker de kommer ifrån och som de själva skapat. UUUUUT!!!

Kommentera