En muhammedansk grupp i Irak förbereder sig för att slå ett nytt rekord i ”fredlighet och humanism” (barbari).
Efter att man på det mest barbariska sätt bränt en Jordansk pilot levande
Har man nu kört en bilkortege med 17 fångar instängda i stålburar av samma typ som användes för det bestialiska mordet på piloten genom staden Kirkuk. Man meddelade samtidigt att man hade för avsikt att bränna dem levande.
FjärranÖsternRedaktören undrar: Är det inte dags att byta ut epitetet ”fredliga och humana” till något mer verklighetsanpassat?



[…] Tidigare på Pettersson om hur de ”fredliga och humana” brände den Jordanske piloten finns bland annat HÄR […]
komigen hörni, domma stackars muslimerna är ju igentligen offer. dom har inte gjort nånting dåligt, visst dom kanske dödar ett par tusen människor och bränner folk levande men enligt Mona Stalin så är dom ju de riktiga offren.
Det gick ju jättebra förra gången, både Jordanien och Japan blev riktigt taggade på att ge tillbaks.
Så gärna x17 för min del.
Det mest fasansfulla är att vi betalar dom för att komma!
Det mest fasanfulla är att dessa mördare släpps in i Sverige, kanske din granne.
Herregud, vi har ju nyss fått nyordet ’carbecue’, ska vi nu få ett till, ’manbecue’?
Helt sjukt alltså, men 87% gillar.
Jag tycker att dom 87% skall börja bygga sig burar, måste väl vara nån form av hets mot folkgrupp att inte ha en sådan hemma när IS kommer för att mordbränna dom!