VÄNSTEREXTREMISTER. Det vänsterextrema Syndikalistiska Ungdomsförbundet i Göteborg anklagar en medlem i Rättvisepartiet Socialisterna för våldtäkt. Stefan Berg som den anklagade våldtäktsmannen heter är en gammal bekant på bloggen för att han ”gratisåkte i tre km på motorhuven på en polisbil”

SUF påstår att Stefan Berg våldtagit en kvinna, troligen i deras egna led annars hade de knappast blivit upprörda. Kristofer Lundberg och Amer Mohamed Ali ligger också illa till eftersom de försvarat Stefan Berg och hotas med stryk om de dyker upp på ett SUF arrangemang.
-Pettersson undrar varför SUF inte anmält Stefan Berg till polisen? Nåväl, anklagelserna finns på Facebook och som skärmdump nedan om de skulle få ”fötter”.
…och en liten bonusbild på vänsterextremisternas syn på demokrati…





Typiska socialister, käften vidöppen , mörk huva och mörka solglasögon,
är dom så rädda för att visa sina tryne så att dom behöver att maskera sig??
I Sveriges vänsterinriktade skolor…Detta har pågått sedan slutet av 70-talet,och tilltagit senaste årtionden p.g.a. de redan under begynnelseåren utbildade lärarkåren !Dagens mål är att i största möjliga mål fördumma de ovetande eleverna.(se MP`s resultat i EU-valet)
Var nånstans tillverkas dessa felmonterade människor?
På SAAB tror jag! Men säker är jag inte. Det kan vara Kamprad som gör dem också.