…verkar denna islamiot gjort.
Han är dock inte ensam om en störd verklighetsuppfattning. Svenska politiker och journalister verkar vara frekvent drabbade av åkomman.
En kommentator på Youtube fyller i texten:
”We are Muslims, mighty mighty Muslims, chopping off the heads of Infidels…
Suicide vests and car bomb carnage, convert or go to Hell…”
Fy tusan vilken söndagsskolelärare! Han verkar nästan desperat i att övertala sig själv och andra muslimer att ha ett självförtroende. Många forskare och islamkännare hävdar bestämt att muslimer lider av mindervärdighetskomplex och att de därför måste hemfalla åt våld och hot för att hävda sig. Läs t ex vad dansken Nicaolai Sennels säger (han finns även på YouTube.
Det var ”huvudet på spiken” Pica pica och det vet vi alla utom de som sover (tyvärr är de många) , det finns inga mer farliga individer än de med mindervärdighetskomplex, därför lever vi alltmer farligt ju fler islamister som finns i vår närhet.
FULLSTÄNDIGT ENIG MED DIG ULF LIND !!!!!!
Muslimer är skit, som sprider gift. Men det är ett sjukligt val dessa människor gjort. Därför måste de bekämpas i sin framfart, annars är världen förlorad, som civiliserad plats att bebo. Då försvinner allt som är nåt mänskligt värt.