Svenska media börjar att vakna

Svenska media som tills nyligen mörkat de entusiastiska muhammedanernas massmord i Syrien – Irak rapporterar idag om en Amerikansk journalist som blivit halshuggen av entusiastiska utövare av den ”fredliga och humana religionen”!   Expressen  DN 

Varning!  Bild nedan visar resultatet av denne journalists möte med representanter för den ”fredliga och humana”

 

a1

Eder FjärranÖsternRapportör noterar att Svenska medias ”upprördhet” över dessa av muhammedaner utförda vidrigheter inte kommer i närheten av de hysteriska höjder som som pressen kom upp i när ett par Sverigedemokrater filmades då de i självförsvarssyfte höll i ett par ”järnrör”  vid ett nattligt möte med ett par aggressiva yngre män med invandrarbakgrund!

 

a2

 

Skulle någon mot förmodan villa se den Video där en stolt muhammedan utför detta vidriga dåd så finns den HÄR

4 thoughts on “Svenska media börjar att vakna

  1. Fruktansvärt, fruktansvärt, fruktansvärt! Blir så ledsen, bedrövad… och arg!! Var är alla avståndstaganden från politiker, press, svenska kyrkor… och muslimska organisationer? Rasa, fördöm!

    Och snälla, ni ovan nämnda… kör inte BARA med snacket om att ”alla muslimer/islamister beter sig inte så, och nu måste vi ha en demonstration för att motverka rasismen mot muslimerna”! Jag VET att inte alla muslimer är såna barbarer… men rasa då, fördöm de dårar som beter sig så. Ställ upp mangrant och demonstrera MOT dessa islamister! Om inte, tja, ska vi tolka det dom om ni är tysta och håller med??

  2. Detta mina vänner är sånt som 7klövern måste höja skatten för att importera kom ihåg att rösta på rätt parti (SD) !!!

  3. Svensk Media vaknar ? Bullshit ! De kommer fortsätta att heja på att vi ska importera denna vidriga ondska,

Kommentera